Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.

DOOM: Gra planszowa

Prosimy o uwagę. Wykryto wyrwę osłony w Marsjańskiej Fabryce A113 Union Aerospace Corporation. Personel powinien ewakuować się przy najbliższej sposobności. Jest to alarm stopnia 6.

280zł
Najtańsza wysyłka od 15zł
Stan magazynowy: 1


OPIS

IDŹ DO DIABŁA – I NIGDY NIE WRACAJ...

Prosimy o uwagę. Wykryto wyrwę osłony w Marsjańskiej Fabryce A113 Union Aerospace Corporation. Personel powinien ewakuować się przy najbliższej sposobności. Jest to alarm stopnia 6. Każdy pracownik, który pozostanie w obiekcie, utraci swoją polisę ubezpieczeniową UAC. Drużyny ratownicze zostały wysłane, aby zabezpieczyć zakład i sprawdzić, czy pracownicy zastosowali się do procedury.

W DOOM: Grze planszowej do czterech ciężko uzbrojonych marines stanie w obronie ludzkości do walki z mrocznym zastępem piekieł. Z najbardziej zabójczą bronią w rękach marines UAC rozpoczną niebezpieczne misje, aby dokonać nieludzkich wyczynów, przebijając się przez hordy drapieżnych demonów najeźdźcy. Z każdym chwalebnym zabójstwem marines przybliżają się do zwycięstwa, pozostawiając za sobą ścieżkę krwawej masy porąbanych na kawałki potworów. Nie obędzie się jednak bez kilku śmiertelnie niebezpiecznych ran…

Gatunek: gry planszowe
Rodzaj gry: strategiczna
Liczba graczy: 2 - 5
Wiek graczy: od 14 lat
Czas gry: 120 - 180 min.
Edycja: polska
Instrukcja: polska
Wymiary pudełka: 295x295x105 mm
Waga pudełka: 2 kg
 
PUDEŁKO ZAWIERA:
2 instrukcje
1 księga misji
37 plastikowych figurek
6 kości
karty: 8 kart demonów, 36 kart wydarzeń, 10 kart inicjatywy, 4 karty marine, 6 kart celów,24 karty klas, 12 kart zabójstw chwały, 4 karty drużyny, 4 karty ogłuszenia
24 kafle mapy
8 plastikowych stojaków
187 żetonów

Podobne produkty