Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.

Agricola (wersja rodzinna)

Agricola (wersja rodzinna) stwarza niepowtarzalną okazję, by wprowadzić młodych graczy w świat ekscytujących gier ekonomicznych zaprojektowanych przez Uwe Rosenberga. Stworzona z myślą o rozgrywkach dla jednej do czterech osób, otrzymała nowe, usprawnione

110zł
Najtańsza wysyłka od 14zł
Stan magazynowy: 2


OPIS
Twoim zadaniem jest rozbudowanie gospodarstwa, abyś wraz ze swoją rodziną miał wszystko, czego potrzeba do dostatniego życia.
Na początku twoja malutka drewniana chata ma tylko dwie izby, więc zapewnia schronienie dwóm pierwszym członkom rodziny (rolnikowi i jego żonie). Podczas rozgrywki będziesz dobudowywać kolejne izby do swojej chaty, aby móc powiększyć rodzinę. Im więcej członków liczy twoja rodzina, tym więcej akcji możesz wykonać. Jednak równocześnie potrzebujesz więcej żywności, aby wszystkich wyżywić. Aby ją zdobyć, będziesz uprawiać zboże na polach i hodować zwierzęta. Pomocne w tym celu mogą okazać się niektóre usprawnienia.

Po 14 rundzie gra się kończy, a wygrywa gracz, którego gospodarstwo jest warte najwięcej punktów.
Agricola - kultowa gra ekonomiczna, teraz dostępna jest w przystępnej wersji dla całej rodziny. 

Buduj własne gospodarstwo: pamiętaj o izbach dla siebie i swojej rodziny, polach pod uprawy oraz pastwiskach dla swoich stad. Pracuj w pocie czoła: zarządzaj członkami swojej rodziny, wysyłając ich do pracy na wybranych polach akcji. Zdobywaj zboże, oraj i obsiewaj pola, a nawet zbuduj wiatrak!
Rozwijaj się we wszystkich kierunkach: Znudzony uprawą? Hoduj zwierzęta! Rozwijaj swoje gospodarstwo, z każdą rundą prosperujące coraz lepiej. Agricola w wersji rodzinnej to sposób na wspólne spędzanie czasu niezależnie od tego, czy wygrasz!

Gatunek: rodzinna
Rodzaj gry: rodzinna
Liczba graczy: 1 - 4
Wiek graczy: od 8 lat
Czas gry: 45 min.
Edycja: polska
Instrukcja: polska
Wymiary pudełka: 170x80x290 mm
Waga pudełka: 0,7 kg
 

PUDEŁKO ZAWIERA:

Drewniane znaczniki:
1 znacznik rund
20 członków rodziny
10 obór
18 owiec
15 dzików
13 krów
25 zboża
30 drewna
25 gliny
15 trzciny
Plansze:
1 plansza główna
2 dwustronne plansze rozszerzające planszę główną
Żetony:
4 chaty startowe
12 izb glinianej/drewnianej chaty
16 dużych pastwisk
20 małych pastwisk
11 usprawnień
9 żetonów wielokrotności
5 żetonów żebrania
37 żetonów „1 żywność” (w instrukcji znajduje się błąd, mówiący o 44 żetonach)
7 żetonów „5 żywności”
1 kogut

Podobne produkty