Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.

7 Cudów Świata

Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architekt

143zł
Najtańsza wysyłka od 14zł
Stan magazynowy: 1


OPIS
Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architektury, który przetrwa wieki!

Gra w 7 cudów toczy się przez trzy wieki. W każdym wieku gracze otrzymują siedem kart z konkretnej talii. Wybierają jedną z kart, a pozostałe przekazują sąsiednim graczom. Gracze pokazują swoje karty jednocześnie (płacąc lub uzyskując surowce albo wchodząc w interakcję z innymi graczami na różne sposoby). Każdy z graczy wybiera następną kartę z talii którą wcześniej przekazali i proces zaczyna się od nowa, dopóki każdy z graczy nie odkryje po sześć kart z danego wieku. Po upływie trzech wieków gra się kończy.

Gatunek: gry planszowe
Rodzaj gry: strategiczna
Liczba graczy: 3 - 7
Wiek graczy: od 10 lat
Czas gry: 30 min.
Edycja: polska
Instrukcja: polska
Wymiary pudełka: 290x290x80 mm
Waga pudełka: 1,2 kg
 
PUDEŁKO ZAWIERA:

7 plansz cudów świata
7 kart cudów świata
49 kart I era
49 kart II era
50 kart III era
42 żetony konflikt
20 monet o wartości 3
30 monet o wartości 1
1 notes punktacji
2 karty wariantu dla 2 graczy
instrukcja

Podobne produkty