Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.
× Drodzy kupujący. Od 03.07 do 07.07.2022 będzie przerwa w wysyłce zamówień. Zamówienia złożone i opłacone do piątku (01.07) zostaną wysłane w sobotę (02.07). Wracamy z wysyłką od 08.07.2022. Pozdrawiamy - obsługa sklepu.

Commander Legends: Battle for Baldur's Gate - Collector Boosters Box

Commander Legends: Battle for Baldur's Gate - Collector Boosters Box

1,400zł
Najtańsza wysyłka od 14zł
Stan magazynowy: 2


Druga odsłona specjalnego dodatku stworzonego dla fanów formatu Commander - wystarczą 3 boostery, kilka basic landów i można stoczyć zaciekłą walkę nawet w 8 osób!

W nowej odsłonie Commander Legends powrócimy do świata Dungeons & Dragons. Kolejny corssover nawiąże tym razem do legendarnych przygód z gry Baldur's Gate.

Zbierz wszystkich legendarnych commanderów. Dobierając im stronników, stwórz najpotężniejszą talię!

Świat Dungeons & Dragons to legendarne postacie, magiczna broń i pełno nowych jak i znanych czarów.

Magic The Gathering: Commander Legends - Booster zostały przygotowane specjalnie pod możliwość zagrania klasycznego drafta, jednak w formacie Commander.

Karty znajdujące się w bosterach są w języku angielskim.

Box zawiera 12 collector boosterów z dodatku Commander Legends: Battle for Baldur's Gate. Produkt fabrycznie nowy. Każdy Collector booster dodatku Commander Legends: Battle for Baldur's Gate zawiera 15 kart.

Podobne produkty